Contacteaza-ne:0737 736 777 [email protected]
Afișez toate cele 9 rezultate
-
Synart seringa 40mg/2ml solutie injectabila cu acid hialuronic pentru infiltratii
600,00 lei550,00 leiSYNART este un produs injectabil ce constă într-o soluție pe baza de hialuronat de sodiu cu proprietăți vascoelastice remarcabile, foarte purificat, stabilizat, cu o greutate moleculară superioara.
-
JOYFLEX ONE – solutie injectabila cu acid hialuronic pentru infiltratii
1.000,00 lei750,00 leiSeringa cu Acid Hialuronic JOYFLEX ONE este un dispozitiv medical penru terapii de vâsco-suplimentare pe baza de hialuronat de sodiu cu o greutate moleculară între 1 200 000 și 1 500 000 daltoni de origine biofermentativă (fără proteine animale).
-
JOYFLEX PROAKJN – solutie injectabila cu acid hialuronic pentru infiltratii
665,00 leiJOYFLEX PROAKJN® este un substitut al lichidului sinovial în articulațiile
afectate de osteoartrită degenerativă sau mecanică care produce dureri sau
mobilitate redusă. -
JOYFLEX PROAKJN XL – solutie injectabila cu acid hialuronic pentru infiltratii
1.200,00 lei830,00 leiJOYFLEX PROAKJN® este un substitut al lichidului sinovial în articulațiile
afectate de osteoartrită degenerativă sau mecanică care produce dureri sau
mobilitate redusă. -
Ostenil 20mg / 2ml – solutie injectabila cu acid hialuronic pentru infiltratii
200,00 lei165,00 leiOstenil 20mg/2ml este o soluție vâscoelastică de acid hialuronic pentru injectare în cavitatea articulară. Se livrează în seringi de 2ml preumplute. Fiecare seringă de 2 ml conține 20 mg de hialuronat de sodiu (1%).
Ostenil este indicat în contextul durerii și mobilității reduse a articulației genunchiului, în urma unui traumatism sau în caz de osteoartrită. De asemenea, poate fi utilizat în cazul deteriorării altor articulații sinoviale. -
Ostenil Plus 40mg / 2ml – solutie injectabila cu acid hialuronic pentru infiltratii
600,00 lei550,00 lei✔ Solutie cu proprietati vasco-elastice pe baza de Acid hialuronic. 2% acid hialuronic si 0.5% Mannitol cu proprietati remarcabile.
-
Proyal – Prezentare produs
Free✔ Inlocuitor temporar al lichidului sinovial
✔ Destinat persoanelor cu artroza degenerativa sau traumatica de sold sau genunchi. -
Synart seringa 80mg/4ml solutie injectabila cu acid hialuronic pentru infiltratii
1.200,00 lei820,00 leiSYNART este un produs injectabil ce constă într-o soluție pe baza de hialuronat de sodiu cu proprietăți vascoelastice remarcabile, foarte purificat, stabilizat, cu o greutate moleculară superioara.
-
Synart seringa de 4ml, 60 mg solutie injectabila cu acid hialuronic pentru infiltratii
780,00 lei650,00 leiSYNART este un produs injectabil ce constă într-o soluție pe baza de hialuronat de sodiu cu proprietăți vascoelastice remarcabile, foarte purificat, stabilizat, cu o greutate moleculară superioara.